גישור משפחתי

משפחה היא המשאב היקר ביותר שיש לכל אחד מאתנו. מחלוקת בתוך המשפחה יכולה להיות קשה, מכאיבה, ובעלת השפעה משמעותית על בני המשפחה, רגשית ולעיתים אף כלכלית.

 

גישור משפחתי מסייע למשפחות לנהל בצורה מיטבית קונפליקטים מורכבים ורגישים בנושאים שונים כגון: הסכם ממון, צוואה, אפוטרופסות וזקנה או סכסוכים בתוך המשפחה על רקע ירושה, או על רקע ניהול עסק משפחתי. גישור משפחתי מהווה אלטרנטיבה ראויה למשפחה בקונפליקט להגיע להסכמות תוך צמצום הקרע המשפחתי, הרגשי והכלכלי. 

 

גישור משפחתי, מאפשר לבני המשפחה לצלוח סכסוכים או קונפליקטים מורכבים ורגישים, שלעיתים בעלי בהיסטוריה ארוכת שנים. במקרים בהם האלטרנטיבה היא בית המשפט, עלול ההליך המשפטי להחריף את הקרע המשפחתי ולייצר למשפחה נזק רגשי וכלכלי נוסף שעלול ללוות אותה שנים רבות. הליך הגישור מאפשר לצמצם את הפגיעה הכוללת במשפחה כתוצאה מהקונפליקט, לייצר הסכמות בנושאים החשובים למשפחה ולצמוח. 

 

 

כמגשרת ועו"ד אני מביאה לחדר הגישור שילוב שבין כישורים, השכלה פורמלית רחבה וכלים מקצועיים מגוונים. אני משלבת ידע וניסיון של מקצוע עריכת הדין לצד ידע וניסיון מעולם הגישור במשפחה. שתי פרופסיות אלו מעניקות ערך מוסף רב ומאפשרות את התווית הדרך הראויה והנכונה עבור המשפחה ליצירת הסכמות וכל זאת באווירה מכבדת, קשובה ומאפשרת.