גישור גירושין

אני מאמינה שגישור גירושין היא הדרך הטובה והראויה ביותר להתמודד עם תהליך הגירושין. בהליך גישור גירושין, בני הזוג יקבלו החלטות בהסכמה בנוגע לחלוקת הרכוש (כספים, זכויות סוציאליות, נכסי נדל"ן ועוד) בנוגע למשמורת, מזונות הילדים והסדרי הראיה, התקשורת ההורית וכל נושא אחר החשוב לצדדים.

גישור גירושין מאפשר לבני הזוג להחליט בעצמם על חייהם, על גורלם. הגישור יאפשר לכם לקיים דיאלוג האחד עם השני, לשוחח אודות הדברים החשובים והמהותיים ליום שאחרי, באופן שיאפשר לכם לשמור על האינטרסים שלכם ולקיימם לעתיד לבוא.

במלחמות אין מנצחים, וודאי לא כשהמלחמה מתנהלת בבית המשפט והצדדים מאבדים המון בדרך. משאבים עצומים מושקעים בהליך משפטי, כלכליים, רגשיים וזמן רב ויקר שאובד. הנזק שנגרם לצדדים מעצם קיום ההליך, מאפיל על ניצחון כלשהוא.

גישור גירושין יחסוך לכם וליקיריכם, תהליך ארוך ומייגע, מתיש ושוחק ולצידו עלויות כספיות גבוהות, אשר בסופו ההחלטה ניטלת מכם ונמסרת לידי בית המשפט באופן בו שניכם עלולים למצוא עצמכם עם תחושות כי קופחתם או לא הובנתם, על המשמעויות ארוכות הטווח לכם ולבני משפחתכם.

כשלבני הזוג ילדים משותפים, הגישור הוא הזדמנות עבורם לסיים את הפרק הזוגי האחד עם השני באופן שיאפשר להם להמשיך להיות הורים יחדיו לילדיהם, וכך מצמצם את הפגיעה הכוללת למשפחה ככלל ולילדים בפרט, ככל הניתן, מהליך הגירושין. 

 

 

כמגשרת ועו"ד אני מביאה לחדר הגישור שילוב שבין כישורים, השכלה פורמלית רחבה וכלים מקצועיים מגוונים. אני משלבת ידע וניסיון של מקצוע עריכת הדין לצד ידע וניסיון מעולם הגישור לגירושין. שתי פרופסיות אלו מעניקות ערך מוסף רב ומאפשרות את התווית הדרך הראויה והנכונה עבור הצדדים ליצירת הסכמות, שתבואנה לידי ביטוי בהסכם וכל זאת באווירה מכבדת, קשובה ומאפשרת.